APOS Danışmanlık ve Mühendislik, 2015 yılında sektör tecrübesi yüksek profesyoneller tarafından kurulmuştur.

Yeni nesil perakende teknolojilerinin uyarlanması ve mağazacılık sistemlerinin geliştirilmesi  konularındaki uzmanlığımızı müşterilerimiz ile paylaşmak ana amacımız olmuştur. Satış noktası terminalleri, ön ve arka ofis yazılımları, müşteri sadakat uygulamaları, mağaza içi satış geliştirici uygulamalar konularında çözümler sunulmaktadır. Özellikle yasal mevzuatların sürekli güncellenmesi ile birlikte ortaya çıkan fırsatlar takip edilerek, müşterilerimizin hem ciddi tasarruflar sağlaması hem de yeni trendlere kolaylıkla ulaşması hedeflenmektedir.

Ayrıca, RFID ve Otomasyon sistemleri konusunda en üst düzey deneyime ve tecrübeye sahiptir. Mal kabul, stok takibi, sevkiyat, demirbaş takip ve sayım süreçlerine ait çözümler üretilir. Donanım ve yazılım uyarlamaları gerçekleştirilir.

MemnuniyetGüven
Deneyiminovasyon

DANIŞMANLARIMIZ

ALTAR ÜLKER

1970 İstanbul doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Fakültesinde, Lisan ve Yüksek Lisans eğitimlerini tamamlamıştır. 26 yıllık sektör deneyimine sahiptir. Perakende Otomasyon Sistemleri ve Ödeme Sistemleri üzerine uzmanlık sahibidir. Sektörün lider şirketlerinde üst düzey yöneticilik ve şirket ortağı olarak görev yapmış ve yapmaktadır.

CENK YURTSEVER

1973 İstanbul doğumludur. Meslek yüksek okulu Elektronik & Bilgisayar bölümü ve Marmara Üniversitesi İşletme fakültesi mezunudur. 27 yıllık sektör deneyimine sahiptir. Son 15 yıldır, Barkod Otomasyon Sistemleri ve RFID teknolojileri üzerine çalışmaktadır. Sektörün lider şirketlerinde yöneticilik ve şirket ortağı olarak görev yapmıştır ve yapmaktadır.